Wyjazdy grupowe na zamówienie

Organizacja wyjazdu dla grup na zamówienie to nasza specjalność.  Od ponad 20 lat korzystają z naszych usług firmy, instytucje, stowarzyszenia i grupy przyjaciół. Wyjazdy grupowe z naszą pomocą to wygoda, bezpieczeństwo i optymalizacja kosztów.

FLUGO to licencjonowany organizator z ponad 20-letnim doświadczeniem. Realizowaliśmy do tej pory wyjazdy dla największych firm, dla grup małych i liczących kilkaset uczestników, wyjazdy integracyjne, szkolenia i realizacje nietypowe- jeśli poszukujecie więc wyjazdu dla Waszej grupy- zapraszamy! Nasze wyprawy realizowane są na całym świecie, dlatego niezależnie od kierunku w jakim chcielibyście się udać możecie liczyć na naszą wiedzę i kompetencje.  Macie pewność, że nasza wieloletnia praktyka w organizacji wyjazdów, sprawdzeni partnerzy i dostawcy zapewni Wam wysoką jakość, dopracowany program, wyselekcjonowane hotele i profesjonalnych pilotów, pasjonatów kierunku. Macie do dyspozycji naszych doświadczonych Project Managerów. Planując dla Was loty wybieramy zawsze najkorzystniejsze warianty korzystając z tego, że jesteśmy certyfikowanym agentem IATA i bezpośrednim wystawcą biletów. Mamy wobec tego również możliwość natychmiastowego reagowania w sytuacjach awaryjnych.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdu, od etapu planowania programu, poprzez realizację aż do zakończenia wyjazdu i jego rozliczenia. Nie musicie się martwić, że o czymś zapomnicie- my zajmiemy się wszystkim za Was i o wszystkim pomyślimy. Standardem w naszych realizacjach jest aplikacja mobilna która zapewnia komunikację z uczestnikami, dostarczając im niezbędnych informacji o wyjeździe. Dbamy także o dopełnienie formalności- RODO, formularze, wizy, obsługę przedwyjazdową.

FLUGO to stabilny partner finansowy. Nie korzystamy z pośredników, zapewniamy najniższą cenę. Korzystając z naszych usług macie dostęp do indywidualnie wynegocjonowanych cen co przekłada się na optymalizację Waszych wydatków.

Wyjazdy grupowe na zamówienie to możliwość zrealizowania spersonalizowanego wyjazdu, dostosowanego do Waszych oczekiwań, doboru najkorzystniejszych wariantów przelotów, wyboru standardu hotelu, konsultacji i pomocy z naszej strony. Zapraszamy!